+ Dijital Dönüşüm
+ Profesyonel Hizmetler
+ Dış Kaynak Hizmetleri
+ Proje Kurulum ve Yönetim
+ Altyapı ve Kablolama Hizmetleri
+ Danışmanlık Hizmetleri
Dijital Dönüşüm

Her geçen gün dünya üzerindeki binlerce şirket dijital dönüşüme ayak uyduramadığı için faaliyetlerini sonlandırmak zorunda kalıyor. Müşterilerinin dijital beklentilerini karşılayan şirketler ise kolaylıkla rakiplerinin önüne geçiyor. Job Router Digital Dönüşüm Platformu ile şirketinizin dijital dönüşüm ihtiyaçlarını belirleyip projelendirelim. Size sadece sonuçlarını izlemek kalsın.

IoT

IoT çözümleri, üreticilerin ürünlerini, fabrikadan ayrıldıktan sonra bile yaşam döngüsünün her aşamasında güvenli bir şekilde izlemelerini sağlar. Toplanan veriler, müşteri deneyimini iyileştirmek ve ürün özelliklerini ayarlamak için kullanılabilir. Bağlı bir ürün, geleneksel ürün satış modelinden servise yönelik ürüne ve aboneliğe dayalı iş modellerine geçmeyi planlayan üreticiler için gereklidir. Wixiw, şirketlerin bulut veya yerel IoT uygulamalarını prototip haline getirmek, geliştirmek ve kurulumunu yaparak iş akışlarını dijital hale getirmelerine yardımcı oluyor.

Profesyonel Hizmetler

Bilgi teknolojileri alanında uzman, deneyimli ve sertifikalı ekibimiz ile Türkiye çapında faaliyet göstermekteyiz. Yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürdürebilmek için tüm iş süreçlerimizi kalite standartları çerçevesinde, ITIL bazlı servis yönetimi ve güçlü bir teknolojik altyapı ile destekliyoruz.

Dış Kaynak Hizmetleri

İhtiyaç ve beklentiler çerçevesinde belirlenen doğru bir dış kaynak kullanımı yaklaşımı, kaliteli bir hizmet sağlayıcı ile işbirliği halinde kurumlara stratejik konulara odaklanma imkanı sunmaktadır. Wixiw ile dış kaynak kullanımı şirketlerin verimliliğini büyük ölçekte arttırıp, ileriye dönük bütçeleme ve yönetim giderlerinde, maliyet avantajı ve esnek bir yapı sağlar.
Dış Kaynak Hizmeti tercih nedenlerinin en önemlisi, kritik ve yüksek yetkinlikleri olan insan kaynağı eksiklerinin giderilmesidir. Yüksek fiyatlı alternatiflerin maliyetini telafi edecek özellikle Bilişim Sistemleri alanında bilgi, sertifika ve tecrübeye sahip, kendi ihtiyaçlarına uygun uzman çalışanlar, örneğin mühendisler tercih edilmektedir.
Proje Kurulum ve Yönetim
Proje Kurulum ve Yönetim, çözüm ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu projenin doğru şekilde organize edilmesi, kaynakların planlanması, planlanan hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi, sürekli ihtiyaçların ve tedarik süreçlerinin yönetilmesi disiplinidir. Wixiw, müşterilerinin tüm projelerinin iş süreçlerini planlar, uygulanması ve kontrol hizmetlerini sağlar, organizasyon yapılarını tasarlar, geliştirir, takip eder, raporlar ve hayata geçirir.
Altyapı ve Kablolama Hizmetleri
Yapısal kablolama ile kurumların en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen veri ve enerji iletiminin, sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi hedeflenmektedir. Bizler Wixiw olarak, sertifikalı ve gerçek proje deneyimine sahip teknik kadrosu ile müşterilerimize keşif ve projelendirme hizmeti sunmaktayız.
Danışmanlık Hizmetleri
Wixiw Danışmanlık Servisimiz, büyük ve orta ölçekli organizasyonların, bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.
Wixiw’in sunduğu profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.